Personaliotsing


Pakume teile personaliotsingu täislahendust mille käigus viime läbi kogu värbamisprotsessi. Lühike ülevaade teenuse etappidest: profiili ja töökuulutuste koostame, aktiivne kontaktide loomine ning sobivate kandidaatide väljavalimine.

Sihtotsingu tulemiks on esitleda kliendile 2-5 profiilile vastavat potentsiaalset kandidaati, kelle seast tehakse lõppvalik. Kogu protsessi haldab kindel projektijuht ning sihtotsingu käigus hoitakse klienti kursis kogu protsessiga.

Esitage meile päring ning võtame teiega ühendust!Aitäh! Teie sõnum on edastatud.
Sõnumit ei olnud võimalik saata. Palun kontrollige lahtreid.


Millest koosneb personaliotsingu täislahendus?


 • 1.

  KLIENDI VAJADUSTE KAARDISTAMINE

  Personaliotsingu teenuse poole pöördub ettevõte üldjuhul seetõttu kuna varasemalt on ebaõnnestunult püütud töötajat ise leida või puudub organisatsioonil personaliotsingu jaoks vajalik pädevus. Esimese tegevusena kaardistame kliendi vajadused ning soovid ning seejärel koostame kliendi jaoks personaliotsingu kava.

 • 2.

  OTSINGU TEOSTAMINE

  Teostame otsinguid sihtrühma eripärast lähtudes. Meie kasuks räägib lai kontaktide võrgustik mis võimaldab on leida kanditaate nii Eestist kui välisriikidest. Kaardistame potentsiaalsed kanditaadid ning lisaks kuulutustele loome aktiivselt kontakte töötajatega, et laiendada lõplikusse valikusse kuuluvate kanditaatide arvu.

 • 3.

  VESTLUSED KANDITAATIDEGA

  Vestlustele kutsume kindla arvu kõige tugevamaid kanditaate. Vestlused viime läbi näost näkku või Skype vahendusel. Töövestluste käigus tutvustame ka kliendi väärtuspakkumisi ning põhjuseid, miks kandidaat peaks teatud ettevõtte kasuks otsustama. Kõikidele vestlusvooru jõudnud kandidaatidele anname tagasisidet ning hoiame kogu protsessiga kursis.

 • 4.

  VALIKU TEGEMINE

  Lõplik valik tehakse alati koos teenuse tellinud kliendiga. Lõppvalikus on üldjuhul 2-5 (arv sõltub kliendi soovidest) kanditaati kelle seast tehakse lõplik valik. Vajadusel teostame lisavestluseid või testülesandeid mis aitavad lõpliku otsuse tegemist.

 • 5.

  DOKUMENTIDE JA LEPINGUTE VORMISTAMINE

  Peale lõpliku valiku tegemist teostame vajalikud dokumentide ja lepingute vormistamised. Korraldame ka välisriigist saabuva töötaja dokumendid ning vajadusel ka transpordi ning aitame majutuse leidmisega ja muud vajalike küsimustega, et töötaja tööle võtmine oleks võimalikult lihtne ja kiire.


Olete teenusest huvitatud?